Mikey hozzászólása:

Calder Cup Playoffs 2008 - Eastern Conference Final

(3.) Wilkes-Barre/Scranton Penguins 2 - 3 Portland Pirates (5.)

Game 5: PORTLAND 2 - 1 WILKES-BARRE/SCRANTON

Sikerült javítani a tegnapi hibát, és már csak egy győzelemnyire a döntőtől... :rock:

Az első gólig egészen a 38. percig kellett várni, ekkor Stephen Dixon (4) (Petteri Wirtanen, Andy Schneider) szerzett vezetést. A harmadik harmad első percében Stephen Dixon (5) (Brett Festerling, Bobby Ryan) duplázni tudott. Eztuán még szépített a Pens, de végül csak behúztuk a meccset!

Mike McKenna ma szinte tökéletesen védett (27/28). Azért lehetne kicsit kiegyensúlyozottabb... :rolleyes1:

Mike McKenna és Brett Festerling akció közben

Game 6: május 24., szombat, 1:05, Wilkes-Barre/Scranton Penguins - Portland Pirates

Jó lenne minél előbb eldönteni a párharcot! :kardozas: